קייטרינג לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים ברמות גבוהות דורשים מאיתנו, בעלי העסקים, הכנה מוקדמת בצורה כמה שיותר רצינית. ראשית, עלינו לבחור מי יהיו המוזמנים – האם נעדיף להזמין משקיעים, עובדים או לקוחות פוטנציאלים? שנית, יש לתת את הדעת על מהלך האירוע כולו כי צריך ליצור את השילוב המושלם בין אלגנטיות, עניין ואווירה נעימה. לכל אלה חובה להוסיף גם את האוכל הכי טעים שיש כי הרבה פעמים שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים יכולים להשפיע על הצלחת האירוע או על כישלונו.

אוכל מגוון שיוגש לאורחים

הזמנת שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים צריכה לכלול שימת לב לכמה פרטים חשובים:

  1. האם האוכל צריך להיות כשר?
  2. כמה מנות כדאי להגיש?
  3. האם עדיף שזו תהיה הגשה לשולחנות או בופה?
  4. האם האוכל צריך להיות צמחוני? בשרי? או אולי טבעוני?

הדבר שצריך להיות לנגד עינינו של מי שרוצה להפיק אירוע מוצלח, זו השאלה כיצד נוכל לגרום לכך שכל האורחים יוכלו למצוא אוכל טעים שערב לחייכם. ניתן יהיה להשיג את המטרה הזאת רק אם נדאג לגיוון מנות רב, מה שאומר שכדאי יהיה להכין תפריט עשיר ומגוון. צריכות להיות באירועים עסקיים מנות עם ירקות, גבינות ולחמים שכן כל אורח יוכל לאכול את המאכלים המושכים בעיניו.

קייטרינג חלבי כשר

עיצוב אוכל ברמה גבוהה

את העובדה שהאורחים באירוע הקרוב יאכלו, לפני הכול, עם העיניים, היום כולנו מכירים. לכן, כשרוצים להזמין שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים יש לשים לב לשאלה כיצד נראות המנות המוגשות. האם האוכל נראה טרי? האם הוא מעורר תיאבון? האם יש התייחסות לסידור המרכיבים בצלחת והאם יש הקפדה, בין היתר, על שילובי צבעים, ריחות וטעמים? כשמדברים על קייטרינג לאירועים עסקיים מדברים על קייטרינג להשקות, לחגיגות של שיווק מוצר חדש או אפילו קייטרינג שמיועד לחגיגת קידום של אחד מהעובדים בחברה. לכן יש להתייחס לשאלה מיהם המוזמנים ומה הם באמת יירצו לאכול באירוע הקרוב שאליו נזמין אותם.

שירות מעל ומעבר

זה לא סוד שקיימות בישראל של ימינו לא מעט חברות שמציעות שירותי קייטרינג, בין אם זה לאירועים עסקיים ובין אם זה לאירועים פרטיים. עם זאת, לא בכל החברות הללו הלקוח הוא העיקר ולא בכל החברות נותנים ללקוח אפשרות להרכיב את התפריט המושלם עבור האירוע שלו. אצלנו, לעומת זאת, תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה לא רק יפה אלא גם טעימה והיא תקלע בדיוק לטעם שלכם ושל האורחים שלכם. "ארבע גבינות" היא חברת קייטרינג חלבי מובילה שקיימת כבר לא מעט שנים כך שניסיון לא חסר לנו ונוכל להפוך גם את האירוע העסקי שלכם להרבה יותר טעים. תוכלו להזמין אצלנו שירותי קייטרינג חלבי, מגשי אירוח מסוגים שונים ואפילו ארוחות בוקר לאירועים, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום למספר:

 054-3314402 להזמנת שירות שייקח את האירוע שלכם כמה צעדים קדימה?

צרו איתנו קשר לאירוע מושלם ולכל שאלה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות