ארוחות בוקר

בוקר טוב! ארוחות הבוקר של קייטרינג ארבע גבינות הן בדיוק (אבל בדיוק) הדרך שבה אתם רוצים, צריכים וחולמים לפתוח את היום.

עצמו את העיניים ודמיינו רוח קרירה, אנשים יפים, ארומה עדינה של עוגות באוויר וניחוח מאפים משכר. דמיינו עמדה אלגנטית של דגים טריים שמוגשים בכלים מהממים, ולצדה עמדה נוספת של לחמים מכל גווני הקמח והקשת. מונחים בשלווה ליד מתבלים צבעוניים וגבינות משובחות על משטחי עץ.

קחו נשימה עמוקה כדי לשאוף את הריח הטרי והחזק של המיצים הטבעיים שנסחטים במקום. הקשיבו לצליל המשגע של החביתיות שרוקדות על הפלנג'ה. באר פנקייקים משלים את התמונה וג'חנון אסלי קופץ לביקור. קפוצ'ינו עם טקסטורה משגעת, ממש כמו בפיאצה מילאנו.

כמה אנשים? זה תלוי רק בכם. קייטרינג ארבע גבינות מגיש ארוחות בוקר גם לאירועים מצומצמים של עשרות אנשים וגם להפקות גדולות עם מאות ואלפי מוזמנים. בחוץ, בפנים ובכל מקום שתרצו.

מה עוד? עמדות מעוצבות ומסוגננות, כלים מרהיבים, צוות אדיב, מלצרים אלגנטיים וייצוגיים, סו-שפים מעולים, רמה לוגיסטית גבוהה, וחשוב מכל – אהבה אמיתית לאופן שבו קולינריה אינטליגנטית עושה אירועים פרטיים מדהימים.

בוקר טוב, כבר אמרנו?

מתוך האהבה הרבה והניסיון העשיר שלי בתחום הקולינריה, השאיפה למיקסום והתעלות מעבר לסטנדרטים הגבוהים הקיימים בתחום, יצרתי את מודל האינטליגנציה הקולינרית שנותן מענה מקיף לארגונים ב- 4 רמות:

אינטליגנציה בשירות

הבנת הצרכים ובניית קונספט מדיוק

אינטליגנציה בטעם

טריות, חומרי גלם משובחים ושילוב טעמים מדויק.

אינטליגנציה באסתטיקה

פשטות, ניקון, הקפדה

אינטליגנציה בחדשנות

להוביל טרנטים קולינריים