אירועים פרטיים אינטליגנטים

  • אירוע פרטי עם קייטרינג שיורד לפרטי פרטים?
  • הצגה קולינארית שלא יפסיקו לדבר עליה, לפחות עד האירוע הבא שתעשו איתנו?

אנחנו מזמינים אתכם לסמן V על הקייטרינג ברשימת המשימות שלכם ולתת לנו לקחת את זה מכאן. היכונו לאירוע בלתי נשכח שבמרכזו קייטרינג קסום עם תפריטים מגוונים, עשירים, צבעוניים ומרגשים. חיבור אקלקטי של טעמים מאירופה עם טאצ' ישראלי.

למי אנחנו מגישים? לכולם. ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת, חתונה, אירועים פרטיים, פגישת מחזור. בכל תחנה בחיים, קייטרינג ארבע גבינות חוגג אתכם ביחד.

כמה אורחים? כמה שתרצו. קייטרינג ארבע גבינות מגיש באירועים בכל סדר גודל. החל מברית מצומצמת בבית עם 50 בני משפחה (ומוהל), דרך חתונה של 1,000 מוזמנים, ועד להפקת אירועי קונספט ייחודיים בלוקיישנים יוצאי דופן. על החוף, במדבר, על פסגת הר, בקרחת יער ואיפה שתרצו.

מה בתפריט? התפריטים שלנו נתפרים בהתאמה אישית. מנות Welcome Drink, עמדות מעדנייה, עמדות אפייה, עמדות מהים שלא רואים בכל מקום, פסטות בעבודת יד, לזניות, פשטידות, קישים, לחמים מכל צבעי הקמח והקשת, טאפאסים מסתובבים, קינוחים מבית קונדיטור מובחר ועוד ועוד.

מה עוד? עמדות מעוצבות ומסוגננות, כלים מרהיבים, צוות אדיב, מלצרים אלגנטיים וייצוגיים, סו-שפים מעולים, רמה לוגיסטית גבוהה, וחשוב מכל – אהבה אמיתית לאופן שבו קולינריה אינטליגנטית עושה אירועים פרטיים מדהימים.

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר 054-3314402

מתוך האהבה הרבה והניסיון העשיר שלי בתחום הקולינריה, השאיפה למיקסום והתעלות מעבר לסטנדרטים הגבוהים הקיימים בתחום, יצרתי את מודל האינטליגנציה הקולינרית שנותן מענה מקיף לארגונים ב- 4 רמות:

אינטליגנציה בשירות

הבנת הצרכים ובניית קונספט מדיוק

אינטליגנציה בטעם

טריות, חומרי גלם משובחים ושילוב טעמים מדויק.

אינטליגנציה באסתטיקה

פשטות, ניקון, הקפדה

אינטליגנציה בחדשנות

להוביל טרנטים קולינריים