אירועים עסקיים אינטליגנטים

להותיר את הרושם הנכון ולהשאיר טעם של עוד. להיות השיחה של מחר.

אירועים עסקיים זה העסק שלנו. קייטרינג ארבע גבינות מזמין אתכם ליהנות מקולינריה אינטליגנטית שלא תשאיר אף אחד אדיש ושתרשים את העובדים, המנהלים והלקוחות שלכם. שילוב מושלם בין טעמים, צבעים, ריחות והופעה עם המון נוכחות. מטבח אקלקטי, נגיש ומתוחכם, שמחבר בין הטרנדים החמים מאירופה ודרום-אמריקה, לשיפורים והתאמות לחך הישראלי.

מה בתוכנית? תפריטים עשירים, עמדות איכותיות ומגוונות, כלי הגשה מרהיבים, צוותים מקצועיים, סו-שפים, מלצרים אלגנטיים, יכולות לוגיסטיות מרשימות, ובעיקר (בעיקר) אהבה אמיתית לנקודה המדויקת שבה קייטרינג לאירוע עסקי פוגש קולינריה אינטליגנטית.

איפה ולכמה אנשים? קייטרינג ארבע גבינות מגיש לכולם. גם לאירועים עסקיים קטנים בחדר הישיבות וגם להפקות רחבות היקף בכל נקודה על המפה (בפנים, בחוץ או גם-וגם).

למה אנחנו? כי אנחנו מאמינים לא רק באוכל אלא גם באנשים ובשירות. אנחנו מתחייבים (כן, מתחייבים) לתת לכם יחס אישי ולעשות הכל כדי שתצאו מרוצים. מהשלבים הראשונים של בניית התפריט ולאורך כל הדרך עם שירות אישי ואנושי, ייחודיות, שוני ואלגנטיות.

מתוך האהבה הרבה והניסיון העשיר שלי בתחום הקולינריה, השאיפה למיקסום והתעלות מעבר לסטנדרטים הגבוהים הקיימים בתחום, יצרתי את מודל האינטליגנציה הקולינרית שנותן מענה מקיף לארגונים ב- 4 רמות:

אינטליגנציה בשירות

הבנת הצרכים ובניית קונספט מדיוק

אינטליגנציה בטעם

טריות, חומרי גלם משובחים ושילוב טעמים מדויק.

אינטליגנציה באסתטיקה

פשטות, ניקון, הקפדה

אינטליגנציה בחדשנות

להוביל טרנטים קולינריים

מבין לקוחותינו